Γενικά

ΑΕΚ

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ Σχόλιο * Απομένουν χαρακτήρες Δείτε Επίσης Το ματς στο Via Del Mare ανάμεσα στην Λέτσε και την Κάλιαρι δεν άρχισε ποτέ αφού η έντονη βροχόπτωση έκανε αδύνατη τη διεξαγωγή του 24/11/2019, 22:34 Η Ισπανία κέρδισε με 2-0 τον Καναδά στον τελικό της Μαδρίτης και κατέκτησε για 6η φορά το Davis Cup 24/11/2019, 22:26…

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΧΟΛΙΟΥ

Απομένουνχαρακτήρες

OΣβέτισλαβ Πέσιτςήταν έξαλλος με τους παίκτες του κατά τη διάρκεια του αγώνα με τη Μούρθια χαρακτηρίζοντας «τσίρκο» το μπάσκετ που έπαιζαν

000_1MJ7DD

Η ανύπαρκτη για 70 λεπτάΓιουνάιτεντσκόραρε τρεις φορές έκτοτε απέναντι στην Σέφιλντ που δεν είχε δεχθεί γκολ φέτος στο τελευταίο τέταρτο των αγώνων, έφτασε μια ανάσα από επική ανατροπή, όμως οι «λεπίδες» έσωσαν το βαθμό στο 92′

paooooooooooooooo

Κακός στα πρώτα 45’ οΠαναθηναϊκός, είδε τον «ψυχωμένο»  Παναιτωλικό να έχει δοκάρι στο 52’ και στη συνέχεια έκανε τέσσερις καλές φάσεις αλλά δεν βρήκε το… χρυσό γκολ που θα τον έβαζε σε τροχιά εξάδας

4962886

ΟΆρηςέμεινε με παίκτη λιγότερ στο Β’ ημίχρονο λόγω αποβολής του Ιντέγε (μέσω VAR) αλλά στο 65’ο Λάρσον πέτυχε το 0-1 – Στο 81′ πάλι μέσω VAR ο διαιτητής Ευαγγέλου έδωσε πέναλτι και Μάνταλος ισοφάρισε σε 1-1

12

000_1MJ5YA

Τρομερό σόου από την  Κολομβιανή σταρΣακίραπριν από τον τελικό του Davis Cup στη Μαδρίτη