Γενικά

Καταγγελία ΠΑΟΚ: «Μαρινάκης-Θεοδωρίδης μπήκαν στα αποδυτήρια των διαιτητών»!

Χρόνος ανάγνωσης 1’ 01-12-2019 23:11 Για εισβολή Μαρινάκη – Θεοδωρίδη στα αποδυτήρια των διαιτητών στο ημίχρονο κάνουν λόγο οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ. Η παρουσία Σαϊραδάρη και το ντου των… φουσκωτών. Όπως διαβάσατε μέσα από το SDNA, οι φιλοξενούμενοι κατήγγειλαν εισβολή των ανθρώπων του Ολυμπιακού στο ημίχρονο στα αποδυτήρια των διαιτητών και ενώ ο ΠΑΟΚ είχε…

Χρόνος ανάγνωσης1’

Για εισβολή Μαρινάκη – Θεοδωρίδη στα αποδυτήρια των διαιτητών στο ημίχρονο κάνουν λόγο οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ. Η παρουσία Σαϊραδάρη και το ντου των… φουσκωτών.

Όπως διαβάσατε μέσα από το SDNA, οι φιλοξενούμενοι κατήγγειλαν εισβολή των ανθρώπων του Ολυμπιακού στο ημίχρονο στα αποδυτήρια των διαιτητών και ενώ ο ΠΑΟΚ είχε προηγηθεί με το γκολ του Ίνγκι Ίνγκασον.

Οι φιλοξενούμενοι δεν θέλησαν να δώσουν συνέχεια στο θέμα καθώς προτίμησαν να ολοκληρωθεί το παιχνίδι και στη συνέχεια να αναφερθούν με νέες λεπτομέρειες με φόντο την καταγγελία τους.

Σύμφωνα, λοιπόν, με τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ στα αποδυτήρια των διαιτητών εισέβαλλαν οι Βαγγέλης Μαρινάκης και Σάββας Θεοδωρίδης ενώ «φουσκωτοί» απέτρεψαν τους ανθρώπους του Δικεφάλου να προσεγγίσουν κι αυτοί το χώρο των αποδυτηρίων των διαιτητών…

Για την ακρίβεια, εκεί έσπευσε ο Δημήτρης Σαραϊδάρης, στον οποίο όρμηξαν οι «φουσκωτοί» του Ολυμπιακού αλλά όπως σημειώνουν οι «ασπρόμαυροι» τους σταμάτησε ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ Ολυμπιακός.

Μέσα σε όλα, αξίζει να αναφερθεί κανείς πως ο ισχυρός άνδρας του Ολυμπιακού ήταν ιδιαίτερα εκνευρισμένος ενώ άστραψε και βρόντηξε κατά των ξένων διαιτητών που έρχονται να σφυρίξουν τα ντέρμπι, εξαπολύοντας επίθεση στον Χούμπελ.